₺180,00 KDV Dahil
₺364,50 KDV Dahil
₺405,00 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 6 >

Sanatsal Bir Atmosfer için Yatay Kanvas Tablolar

Tablo çeşitleri kategorisinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden arasında yer alan yatay kanvas tablolar; sofistike görsellikleri ve şık tasarımları ile dikkat çekerler. Genel olarak 3x4cm kalınlığında fırınlanmış ahşap şaselerin kullanıldığı yatay tablolar, ev ve iş yeri gibi ortamlarda tercih edilebilmektedir. Çok yönlü kullanım olanakları sağlayan yatay duvar tablosu modelleri, kullanıldıkları ortamlarda ferah, estetik ve şık bir görsellik yaratılmasına yardımcı olurlar.

Yatay Kanvas Tablo Modelleri ile Dekorasyon Seçenekleri

Parçalı tablo modelleri gibi seçeneklerin aksine yatay tablolar bütünsel ve geniş tek bir kumaş üzerine basılmış ürünlerdir. Bu noktada ürünler arasında, kullanılacak alanın tasarımsal özelliklerine göre değerlendirilecek opsiyonlar kolaylıkla bulunabilir. Ortamda yansıtılmak istenen atmosfer ve kullanılan diğer dekoratif unsurlar seçilecek tablo için belirleyici olacaktır. Örneğin ortamda kullanılan aksesuarlar daha çok dini simgeler içeriyorsa dini tablolar ya da cami tabloları gibi seçenekler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra daha çok sanatsal bir ortam deneyimi hedefleyenler de daha çok soyut desenleri ve geometrik tabloları değerlendirebilirler.

Yatay Kanvas Tablolar Arasında Öne Çıkan Modeller

Özgün Dekor olarak envanterimizde yer alan tablolarımızı sizlere oldukça geniş bir ürün yelpazesinde sunuyoruz. Bu bağlamda yatay tablo modelleri arasında kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen dikkat çekici seçeneklerimizi şu başlıklar dahilinde sıralayabiliriz:

Dini Tablolar & Cami Tabloları

Dekorasyon önerileri başlığında da belirttiğimiz üzere daha çok manevi bir ortam deneyimi tasarlamak için bu ürünler tercih edilir. Kategori genelinde kullanıcıların en çok ilgi duyduğu seçenekler arasında yer alan dini tablolar, iç dizaynda maneviyata odaklanan kullanıcıların öncelikleri arasında yer alır.

Araba Tabloları

Kategori genelinde bir diğer öne çıkan seçeneklerden biri de yatay kanvas araba tablolarıdır. Aralarında klasik ve retro seçeneklerin de yer aldığı ürün seçenekleri; özellikle 70'li ve 80'li yılların atmosferine gönderme yapan ortamlarda tercih edilebilir.

Manzara ve Doğa Tabloları

Manzara tabloları özellikle, doğaya ve doğanın güzelliklerine ilgi duyanlara hitap eden ürün seçenekleri arasında yer alırlar. Yeşilin en güzel tonlarını bulabileceğiniz bu seçenekler adeta ruhunuzu dinlendirecek imajlar bulabilirsiniz. Aynı şekilde çiçek tabloları arasında da göz alıcı seçenekler mevcuttur.

Yatay Kanvas Tablo Fiyatları

Yatay kanvas tablo fiyatları gerek nitelikleri gerekse üretim aşamasında kullanılan malzemelerin yapısına göre farklı aralıklarda yer alabilirler. Bu noktada tablo fiyatları üzerinde belirleyici olan birçok etken olduğunu söylemek doğru olacaktır. Özgün Dekor olarak gerek kullanılan boyaların gerekse baskı malzemeleri ve kumaşların niteliği konusunda üst düzey hassasiyet gösteriyoruz. Bu da bizi sektörde faaliyet gösteren birçok firmadan ayırıyor. Aynı şekilde fiyatlandırma politikamızı da aynı hassasiyetle yapılandırarak siz değerli kullanıcılarımıza en kaliteli ürünleri en uygun fiyat aralıklarında sunmaya özen gösteriyoruz.