₺665,00 KDV Dahil
₺360,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 12 >

Parçalı Tablolar ile Perspektif Kurallarını Zorlayan Bir Dekorasyon Konsepti

Tablo modelleri genelinde ölçülerine, tasarımlarına, görselliklerine ve vaat ettikleri ambiyanslara göre farklı tablo çeşitleri mevcuttur. Bunlar arasında özellikle parçalı tablolar dekoratif işlevsellikleri ve estetik görsellikleri ile kullanıcıları en çok cezbeden tablo modelleri arasında yer alırlar. Perspektif kurallarını zorlayan kullanım seçenekleri ile parçalı tablo modelleri; çok amaçlı, deneyimsel ve işlevsel özellikleri sayesinde yeni jenerasyon bir dekorasyon konsepti belirlemenize yardımcı olabilir.

Parçalı Kanvas Tablolar ve Kullanım Alanları

Yukarıda da bahsedildiği üzere parçalı duvar tabloları seçenekleri çok amaçlı kullanım opsiyonlarına sahiptirler. Başta iş yerleri, evler, otel lobileri ve benzeri kamusal alanlarda kullanılan parçalı tablo seçenekleri; üst premium ve üst segment dekorasyon ürünleri arasında yer alırlar. Bu noktada kullanıldıkları ortamlara; nezih, zengin, gösterişli bir ruh kattıklarını söylemek de doğru olacaktır. Tüm bunların haricinde parçalı tablo modelleri; çok amaçlı olarak da tercih edildiklerinden mutfak tabloları veya salon tabloları segmentlerinde de değerlendirilebilmektedir.

Parçalı Tablo Kategorisinde İncelemeye Değer Modeller

Tüm dekorasyon ürünlerinde olduğu gibi parçalı tablolar genelinde de dekorasyon ürünleri farklı model seçeneklerine göre sınıflandırılabilir. Öncelikli olarak parçalı tablolar, kaç parçadan oluştuklarına göre sınıflandırılabilirler:

3 Parçalı Kanvas Tablolar

Bu seçenekler, genel olarak duvar tabloları özellikleri düşünüldüğünde ortamlarda kullanılan diğer dekoratif ürünler ile oldukça uyumlu bir görsellik çizerler. Daha ergonomik ve mütevazi bir kullanım deneyimi sunan 3 parçalı kanvas tablolar; farklı salon tabloları ile kombinasyon için duvarlarınızda alan tasarrufu yapmanıza da olanak verir.

5 Parçalı Kanvas Tablolar

5 Parçalı tablolar, ölçüsel olarak daha geniş bir yüzey kapladığından tercih edeceğiniz alanları cazibe merkezi haline getirebilecek nitelikte ürünlerdir. Dikkat çekici, algısal ve estetik tasarımları ile 5 parçalı kanvas tablolar; göz zevkine düşkün kullanıcılara hitap eder.

Parçalı Kanvas Tablolar Genelinde Öne Çıkan Diğer Tablo Çeşitleri

Kategori genelinde öne çıkan diğer tablo çeşitleri ise daha çok görselliklerine ve barındırdıkları imajlara göre kategorize edilirler. Bu noktada kullanıcıların beğenisini en çok kazanmış olan parçalı tablo seçenekleri arasında öne çıkan seçenekler ise şu başlıklar dahilinde sınıflandırılabilir:

Soyut Tablolar ile Ufkunuzun Sınırlarını Zorlayın

Genel olarak soyut tablolar farklı yorumlamalara açık, net ve somut anlamlar içermeyen görsellikleri ile öne çıkarlar. Aralarında ünlü ressamların yağlı boya tablolarına da gönderme yapan dekoratif tabloların yer aldığı ürünler arasında, her eve kolaylıkla uyum sağlayacak opsiyonlar kolaylıkla bulunabilir.

Doğa Tabloları ile Yaşamın Renklerini Evlerinize Taşıyın

Parçalı tablolar arasında kullanıcıların tercih ettiği bir diğer ürün seçenekleri de doğa tablolarıdır. Aralarında deniz tabloları, yoğun ağaç imgeleri içeren orman tabloları gibi opsiyonların da yer aldığı bu dekorasyon ürünleri; her defasında parçası olduğumuz doğanın ne denli muhteşemliklere sahip olduğunu hatırlatacak.