1

Sarı ve Beyazın Eşsiz Uyumu: Papatya Tabloları

Dünyamızı daha anlamlı ve güzel kılan çiçeklerin de kendine özgü bir takım anlamları vardır. Bize çocukluğumuzu hatırlatan papatya; saflığı ve masumluğu simgeleyen bir çiçektir. Bu noktada, papatya resimleri estetik özellikleriyle olduğu kadar masumluğu çağrıştıran ve huzur veren görsellikleriyle de öne çıkarlar. Tablo çeşitleri ve çiçek tabloları arasında en çok ilgi gören seçeneklerden biri olan papatya resimli tablolar, dekoratif amaçlarla da sıklıkla kullanılırlar. Doğa tabloları ve manzara tabloları gibi ürünler ile benzer dekoratif işlevlere sahip olan bu seçenekler, iç dekorasyon kapsamında etkileyici bir ambiyansa olanak verirler.

Papatya Tabloları ile Şık ve Yaratıcı Bir Dekorasyon Konsepti

Kanvas tablo kategorisi genelinde ürün seçeneklerinin en öncelikli kullanım amacı şık ve albenisi olan bir dekorasyon çizgisi tutturmaktır. Bu noktada papatya resmi içeren duvar tablosu seçenekleri ile kullanıma göre farklı ambiyanslara olanak veren ortam deneyimleri tasarlanabilir. Öncelikli olarak sarı ve beyaz rengin ağırlıkta olduğu bu ürünlerin kullanıldığı ortamdaki diğer mobilya ve aksesuarlarla olan uyumu konusunda hassasiyet göstermek gerekmektedir.


 

Bu noktada papatya tablolarının sarıyla beyazın sakinliğe ve dinginlik hissiyatına ağırlık veren tonlarını, yine bu renklerle uyumlu olacak aksesuar opsiyonları ile destekleyebilirsiniz. Tablo çeşitlerini tercih edeceğiniz ortamda kullanılacak duvar saatleri, mobilyalar ve biblo gibi aksesuarlar da kasvetli bir görünümden uzak olmalı. Dolayısıyla sıcakkanlı bir ortam hissiyatını öne çıkarmalı.

Farklı Tablo Çeşitleri ile Her Alana Özgü Modeller

Kanvas tablo modelleri genel olarak ürünlerin özelliklerine göre farklı şekillerde sınıflandırılabilirler. Özellikle parçalı tablolar algısal olarak birbirinin devamı niteliğinde olan papatya resimleri ile sürekliliğin sağlandığı ve görselin birden fazla tabloda bütünlendiği seçeneklerdir. Bu noktada özellikle 5 parçalı tablolar; kullanıcıların en çok ilgisini çeken ürün kategorilerinden biri olarak öne çıkar. Bunun yanı sıra tabloları geometrik şekillerine ve bağlamlarına göre sınıflandırmak da mümkündür. Dikey, kare veya yatay tablolar, resmin konumlandırıldığı bağlama göre sınıflandırılan kanvas tablo modelleri olarak tanımlanabilirler. Bu noktada tabloyu kullanacağınız ortamın dekoratif özelliklerine ve alan müsaitliğine göre seçeneklerden uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Papatya Tabloları Kapsamında Kalitesi Nasıl Belirlenir?

 

Kanvas tabloları ürünlerde çıta ve şaselerin yanı sıra kullanılan boyaların hatta kumaşın bile kaliteyi etkilediğini söylemek yanlış olmaz. Özgün Dekor olarak ürünlerimizde kullandığımız Ultra Chrome HDR mürekkepler papatya tablosu seçeneklerinin maksimum görüntü kalitesi ve renk canlılığına ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra kategori genelindeki tablo fiyatları da kullanılan malzemelerin niteliğine göre farklı aralıklarda yer alabilmektedir. Bu noktada Özgün Dekor olarak kaliteli ürünleri en uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunuyor, uzun ömürlü kullanım vaat eden nitelikli tablo çeşitleri ile sizleri buluşturuyoruz.