₺220,00 KDV Dahil
1

Müzik Tabloları ile Müziğin Ritmini ve Ahengini Duvarlarınıza Taşıyın

Hepimizin hayatında önemli bir yeri olan müzik; ruh halimizi, duygu ve düşüncelerimizi notalar ile ifade eden sanatsal bir ritimdir. Bu noktada müzik tutkunlarının en çok tercih ettiği dekorasyon ürünleri arasında yer alan müzik tabloları, her ortama uygun görsellikleri ile ahenkli bir ambiyans yaratmak için idealdirler. Aralarında çeşitli müzik aletleri tabloları ve notalı tablolar gibi ürünlerin de yer aldığı duvar tabloları kategorisinde her zevke uygun seçenekler bulmak mümkün.

Müzik ve Dansın Göz Kamaştıran Uyumunu Deneyimleyin

Farklı ürün seçeneklerinin yer aldığı kanvas tablo kategorisinde müzik tabloları gibi dinamik ve ritmik ürünler, özellikle coşkulu bir ortam deneyimi için idealdirler. Bu noktada müzik ile dansın birbirini bütünleyen kavramlar olduğu da göz önünde bulundurulunca kategori genelinde dans tabloları gibi ürün seçenekleri de öne çıkar. Duyusal açıdan müziğin büyülü tınısını hissetmek isteyenlere hitap eden dans ve müzik tabloları, ritmik ve canlı bir görsellik deneyimi vaat eder.

Müzik Aletleri Tabloları ile Favori Enstrümanınız Yanı Başınızda

Müzik aletleri tabloları, her biri farklı tınıları ve görsel cazibeleri bulunan müzik enstrümanlarını konu edinen tablo çeşitleri olarak öne çıkarlar. Gençlerin ve romantik ruhlu kişilerin en favorilerinden olan gitar tabloları; farklı renk kombinasyonları ile şık bir ortam deneyimi için idealdir. Bunun yanı sıra, piyano tabloları da daha sanatsal; bir atmosfer deneyimi için ideal tablo modelleri olarak değerlendirilebilirler. Aynı şekilde keman tabloları gibi seçenekler de en nadide enstrümanlar arasında yer alan kemanın nadide görselliğini deneyimlemek isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Tablo Modelleri ve Fiyatları Hakkında Merak Edilenler

Tablo modellerinin nitelikleri genel olarak ürünlerinin kalitesine ve kullanılan baskı malzemelerine göre değerlendirilir. Bu noktada, kullanılan malzemelerin niteliğine göre tablo fiyatları da farklı aralıklarda yer alabilir. Özellikle kullanılan boya malzemesi hem baskı kalitesini hem de ürünün kullanım ömrünü belirlediğinden fiyat üzerinde de belirleyici bir etkiye sahiptir. Ultra Chrome HDR mürekkep gibi baskı malzemeleri, sektörde kullanılan en nitelikli malzemeler olmakla birlikte ürünlerde, üst düzey renk canlılığı ve görüntü çözünürlüğü gibi avantajlar da sağlarlar.