1

Lale Tabloları ile Rengarenk Bir Ambiyans Yaratın

Estetik ve zarafet ile özdeşleştirilen unsurlardan olan laleler; çiçekler arasında dekoratif amaçlarla en çok kullanılan çeşitlerden biri olarak öne çıkar. Bu noktada lale resimleri içeren tablo çeşitleri de iş yeri veya ev gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilen dekoratif unsurlar arasında yer almaktadır. Bu noktada, Özgün Dekor olarak envanterimizde baskı ve desen alternatifleriyle geniş ölçekte yer verdiğimiz lale tabloları arasından, evinize veya iş yerinize en uygun seçenekleri sadece tek tıkla sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra envanterimizdeki rengarenk lale tabloları ile daha şık bir ambiyans yaratmak için üzerinde düşünebileceğiniz dekorasyon önerileri kapsamında ise şu başlıklar öne çıkmaktadır:

Fotoğrafçı Gibi Düşünün: Perspektif ve Işıklandırma Detaylarına Odaklanın

Kanvas tablo modelleri, günümüzde dekoratif amaçlar doğrultusunda özellikle ev gibi ortamlarda en sık tercih edilen aksesuarlarından biridir. Bu noktada, farklı iç dekorasyon trendleri göz önünde bulundurulduğunda lale resmi içeren tablo çeşitlerini de farklı şekillerde ortamlarınızda kullanabilirsiniz:

Yatay Tablo Modelleri ile Sanatsal Çağrışımlara Odaklanın

Yatay kanvas tablo modelleri, genel olarak kategori genelinde en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Lale veya çiçek tabloları gibi imgeleri barındıran yatay ürünler, özellikle sanatsal bir ortam deneyimi için idealdir. Bunun yanı sıra kullanıcılar tarafından en çok beğenilen ürünler arasında yer alan yağlı boya lale tabloları da renk, imaj canlılığına öncelik veren kullanıcılar için idealdir.

Parçalı Tablolar ile Perspektif Oyunları

Parçalı kanvas tablolar, daha önceki yazılarda da belirttiğimiz gibi birbirini tamamlayan ve perspektif algısına odaklanan ürünler olarak öne çıkarlar. 5 Parçalı ve 3 parçalı tablolar olarak sınıflandırılan bu kategori genelinde birbirini algısal olarak tamamlayan lale resimleri, göz alıcı bir ortam deneyimi vaat eder.

Kare Tablolar ile Geometrik ve Görsel Çeşitliliğe Odaklanan Dizayn

Dikey veya yatay duvar tabloları genel olarak tüm albenileriyle tüm dikkatleri tek başlarına üzerlerine çekecek şekilde kullanılırlar. Fakat kare tablolar için bu durum söz konusu değildir. Aynı duvarda rahatlıkla birden çok kare tablo kullanılabilir. Hem geometrik uygunluğundan hem de görsel çeşitliliğe olanak veren yapısından dolayı, aynı duvarda birbiri ile uyumlu kare tablolar; adeta sanat galerisini andıran bir ortam deneyimi tasarlamanıza olanak verecek.

Lale İmgesi İçeren Tablo Fiyatları Hangi Aralıklarda Yer Alır?

 

Kullanılan boya malzemeleri, çıta ve şaselerin niteliklerine göre değişkenlik gösteren Tablo fiyatları için çeşitli aralıklar söz konusu olabilir. Özellikle Ultra Chrome HDR mürekkep gibi nitelikli boya malzemelerinin kullanıldığı ürünlerde, kalite üst düzey olduğunda fiyatlar da kullanım değeri olmayan ürünlere göre daha yüksek aralıklarda yer alabilmektedir. Fakat ürünlerin uzun ömürlü kullanım olanakları düşünüldüğünde, Özgün Dekor'un yine en kaliteli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile bir araya getirdiği söylenebilir.