1

Sanat Galerisi Hissiyatı Uyandıran Tablo Modelleri: Kuş Tabloları

Kuşlar, minik ve estetik varlıklarıyla doğadaki en şirin ve en şairane canlılar arasında yer yer alırlar. Sahip oldukları sanatsal ve mitolojik anlamlar yüz yıllar boyu birçok sanat eserine, şiire hatta sanatsal yağlı boya tablolarına bile konu olmuştur. Sanatsal ve estetik görselliklerinin yanı sıra kuş tabloları dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Bu noktada kuş tablo modelleri Ofis ve iş yeri gibi ortamlarda şık bir dekorasyon konsepti için tercih edilebilirler.

Kuş Tablosu Modelleri Kapsamında Öne Çıkan Ürünler

Kanvas tablolar genelinde ürünler özelliklerine, boyutlarına ve hatta resimlerin konumlandırılışına göre farklı şekillerde sınıflandırılabilirler. Bu bağlamda kuş resimleri içeren tablo çeşitleri arasında da farklı ürün alternatiflerinden bahsetmek mümkündür. Bu alternatifler arasında kullanıcıların yoğun beğenisini kazanan ve ilgisini çeken seçenekleri, şu başlıklar dahilinde sınıflandırmak mümkündür:

Yağlı Boya Kuş Tabloları

Yağlı boya kuş tabloları daha çok sanatsal ve estetik bir görsellik modeller olarak öne çıkarlar. Aralarında ünlü ressamların kuş tabloları gibi seçeneklerin de yer aldığı kategori genelinde, birbirinden sofistike tablo çeşitleri mevcuttur

Parçalı Kanvas Kuş Tabloları

Parçalı kanvas tablolar görsellerin farklı tablolar arasında perspektif kurallar dahilinde dağıtıldığı ürün seçenekleri olarak öne çıkarlar. Algısal ve perspektif kurallarını zorlayan görsellikleri ile 3 parçalı ya da 5 parçalı kanvas tablolar, özellikle ev gibi ortamlarda dekoratif amaçlarla kullanılabilirler.

Kare Kuş Tabloları

Tablo çeşitleri daha çok kuş resimlerinin tabloya konumlandırılışına göre kare, yatay veya dikey seçenekler olarak sınıflandırılır. Kare tablolar da kullanılacak görsellerin keskin ve net çizgilerle geometrik bağlama yerleştirildiği, sanat galerisi hissiyatı uyandıran seçenekler olarak öne çıkarlar.

Kuş Tablo Modelleri ve Fiyatları

Özgün Dekor olarak tablo tasarım süreçlerinde en nitelikli malzemeleri kullanıyor ve işimizi sanatsal bir özveri ile yapmaya özen gösteriyoruz. Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış, görüntü niteliğini maksimize eden boyalar olan Ultra Chrome HDR mürekkep gibi baskı malzemelerini kullanıyor, dolayısıyla piyasadaki ürünlerin niteliğini belirleyen bir yaklaşım sergiliyoruz. Bu noktada tablo fiyatları da diğer üreticilerin ürünlerinden daha farklı aralıklarda yer alabiliyor.