1

Klasik Vintage Tablolar ile Özlenen Zamanları Yad Edin

Eski toprak olarak da adlandırılan 60'ların ve 70'lerin jenerasyonu, vintage dönem hakkında öyle öyküler anlatır ki 90 gençliği, nam-ı diğer milenyum kuşağı o zamanlara dair anlamlandırması zor bir özlem duyar. O yıllardaki o samimi ortam, dekorlarda tercih edilen renkli motifler, kendine özgü tasarımsal çizgileriyle pikaplar, radyolar, arabalar ve daha niceleri; 60'lı yılları o dönemi yaşamayanlar için bile cazibeli kılıyor. Bu bağlamda o zaman diliminin ruhunu ve tasarım anlayışını özleyenler için en ideal dekorasyon ürünleri olan kanvas tablolar; 60 ve 70'lerin atmosferini çağrıştıran tablo modelleri ile oldukça renkli bir ortam deneyimi vaat ediyor.

Klasik Tablolar & Vintage Tablo Seçenekleri ile Retro Dekorasyon Konsepti

Yukarıda da anlatıldığı üzere 60'ların ambiyansını deneyimlemek için en iyi seçenekler olan klasik tablolar; renkli ve coşkulu görsellikleri ile öne çıkan dekoratif tablo seçenekleridir. Oldukça estetik temalara ve görselliklere sahip olan vintage tablolar her ortam için uygun olmakla birlikte göz alıcı bir görsellik deneyimi de vaat ederler. Özellikle 60'ların ruhuna ilgi duyan kullanıcılar tarafından tercih edilen vintage duvar tabloları hem işlevsel kullanımları ile hem de tasarımsal çizgileri ile tercih edildikleri ortamlara renk katarlar.

Klasik Tablolar & Vintage Tablo Modelleri Genelinde Öne Çıkan Seçenekler

Aralarında farklı tablo çeşitlerinin de yer aldığı vintage & klasik tablolar, her dekorasyon konseptine uyarlanabilir kullanım seçenekleri sunar. Parçalı tablo gibi opsiyonlarla kullanıldığında tercih edileceği ortamlarda new retro da adı verilen modern bir görünüm sunan klasik tablo modelleri, yatay tablo gibi tasarımsal seçeneklerde ise daha sanatsal bir ambiyans deneyimi vaat eder.

Bunun haricinde duvar dekoru olarak düşünüldüklerinde salon tablosu gibi kullanım seçenekleri de sağlayan retro klasik tablolar kategorisinde farklı kullanıcı tercihlerine yönelik alt kategoriler de mevcuttur. Bu noktada kategori genelinde öne çıkan diğer ürün seçeneklerini şu başlıklar dahilinde detaylandırmak doğru olacaktır:

Klasik Araba Tabloları

60'lı yılların en ikonik simgeleri olan klasik arabalar; hem o dönemin kültürünü hem de tasarım anlayışını yansıtan tablo çeşitleri olarak öne çıkarlar. Oldukça estetik bir görsellik deneyimi vaat eden klasik araba tabloları; özellikle ofis tabloları olarak sık sık tercih edilmektedir.

Nostaljik Tablolar

Yine aynı şekilde nostaljik tablolar 60'lı yılların radyo, pikap gibi aksesuarlarını konu edinen dekoratif tablo opsiyonları olarak öne çıkarlar.

Vintage Dünya Haritası Tabloları

Dünya haritası tabloları özellikle kaşif ruhlu kullanıcılar için oldukça anlamlı dekorasyon ürünleridir. Bu noktada daha retro desenler içeren vintage dünya haritası tabloları; nostaljik bir ortam deneyimi için ideal ürünlerdir.