1

Klasik Tablolar ile Retro Desenleri Keşfedin

70'li ve 80'li yılların renkli dokusuyla öne çıkan klasik tablolar; eski radyo, plak, eski cep saatleri, analog fotoğraf makineleri ve benzeri nostaljik resimleri barındıran tablo modelleri olarak öne çıkarlar. Özellikle eskiye ve nostaljiye ilgi duyanlar tarafından yoğun ilgi gören klasik tablolar; nostaljik ve retro desenlerin harmanlandığı bir dekorasyon için ideal seçeneklerdir. Bu noktada klasik kanvas tablolar, çok amaçlı kullanım olanakları sunan hem dekoratif hem de işlevsel anlamda sık tercih edilen tablo çeşitleri arasında yer alırlar.

Klasik Retro Tablo Çeşitleri Arasında Öne Çıkan Seçenekler

Retro tablolar, yukarıda da bahsettiğimiz üzere 70'li ve 80'li yılların vazgeçilmez aksesuarlarına odaklanan görseller ile öne çıkarlar. Özellikle eski jenerasyonlarda tatlı bir özlem hissiyatı uyandıran vintage tablolar ve klasik duvar tabloları; son zamanlarda baskın dekorasyon trendleri arasında yer alan yeni retro dalgası kapsamında yoğun ilgi görmeye devam ediyorlar. Bu noktada kategori genelinde öne çıkan ürün seçenekleri şu başlıklar dahilinde sıralanabilir:

Vintage Duvar Tabloları

Vintage salon tabloları özellikle dekoratif amaçlarla kullanılan tablo modelleri arasında yer alırlar. Evlerde ve iş yerleri gibi ortamlarda kullanılan bu modelleri, genel olarak retro desenleri ile nostaljik bir ortam ambiyansı için idealdirler. Bunun yanı sıra, özellikle konsept kafelerde, 70'lerin renkli atmosferine gönderme yapan ortamlarda tercih edilebilirler. Bunun yanı sıra klasik yağlı boya tabloları gibi seçenekler de sanatsal bir ambiyans için öne çıkan seçenekler arasında yer alırlar.

Klasik Araba Tabloları

Özellikle 70'li yılların Cadillac, Chevrolet, Impala gibi efsane modellerini resmeden klasik araba tabloları arasında, kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği ürünler de mevcuttur. 70'li kuşağın ölmeyen tutku olarak nitelendirdiği bu klasik modelleri, klasik araba tabloları gibi dekoratif unsurlarla evlerinize veya iş yerlerinize taşıyabilirsiniz.

Klasik Parçalı Tablolar

Tablo çeşitleri arasında kullanıcıların yoğun ilgisini çeken bir diğer ürün olan parçalı tablolar; görsel devamlılığını birden fazla tablo ile sağlayan seçenekler olarak öne çıkarlar. Bu noktada klasik tablolarla da uyumlu olan parçalı tablo modelleri, retro ve vintage bir ortam deneyimi tasarlamak için de tercih edilebilirler.

Klasik Tablo Modelleri ve Fiyatları

Klasik tablo modelleri ve fiyatları genel bağlamda, tabloların boyutları, kullanılan boya ve baskı malzemeleri gibi çeşitli etkenlere göre değişkenlik gösterebilirler. Bu noktada, kaliteli malzemelerin kullanıldığı tablolarda fiyatlar; görsellerinde soluklaşma ve pikselleşme gibi sorunların olduğu tablolara göre daha yüksek aralıklarda yer alırlar. Özgün Dekor olarak tablo modellerimizde niteliğe önem verdiğimiz gibi fiyat konusunda da hassas davranıyor ve en nitelikli ürünleri en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaya özen gösteriyoruz.