1

Kişiye Özel Tablo Seçenekleri ile En Büyük Tutkunuzu Duvarlarınızda Ölümsüzleştirin

Ev dekorasyon ürünleri ve genel olarak dekoratif tablolar kullanım amaçlarına göre ikiye ayrılırlar. Bu gibi ürünler ya salt bir estetik ihtiyaca yanıt vermek üzere kullanılırlar ya da bir hatırayı, anıyı, sevilen bir kişiyi anımsatmak için saklanırlar. Bu bağlamda en çok tercih edilen ev dekorasyonu ürünleri arasında yer alan kanvas tablolar özellikle anılarını sürekli taze kılmak ve değer verdiklerini anımsamak isteyenler tarafından sık sık tercih edilir. Özellikle bu gibi kullanım seçenekleri için oldukça uygun dekorasyon ürünleri olan kişiye özel tablo tasarımları, nesnelerle duygusal bağlar kuran ve hatıraların önemine inan kullanıcılara hitap eder.

Kişiye Özel Tablolar ile Duvarlarınızı Hatıralarınız ile Süsleyin

Yukarıda da anlattığımız üzere kişiye özel tablolar, daha çok bir hatıradan veya değer verilen kişilerin fotoğraflarından esinlenen tablo çeşitleri olarak öne çıkar. Kullanıcıya istediği görseli ve fotoğrafı kullanma olanağı veren kişiye özel tablo tasarımları ile herkes değer verdiği insanların resimlerini tablolaştırabilir. Hem hediye olarak hem de dekoratif amaçlarla kullanılan kişiye özel tablo modelleri; özellikle Anneler Günü ve Sevgililer Günü gibi özel günlerde birçok kullanıcının öncelikli tercihleri arasında yer alır. Bu noktada Özgün Dekor olarak sağladığımız özel tablo tasarım hizmetimiz ile fotoğraflarınızı kanvas tablo haline duvarlarınızı süsleyebilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Kişiye Özel Tablo Nasıl Tasarlanır?

Özgün Dekor olarak sunduğumuz fotoğraftan tablo hizmeti; özel baskı teknolojileri kullanılarak fotoğrafların veya istenilen resimlerin tablolaştırılmasına olanak veren bir hizmet olarak öne çıkar. Bu noktada fotoğraftan tablo yaptırmak isteyenlerin diledikleri fotoğrafları yüksek çözünürlük olacak şekilde bize göndermeleri yeterli. Fotoğrafların sadece albümlerde sararmasını istemiyor, onları daha anlamlı yerlerde duvarlarınızın baş köşesinde resmetmek istiyorsanız kişiye özel duvar tabloları hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fotoğrafı Tabloya Çevirmek İçin Resim Gönderecek Olanlar Nelere Dikkat Etmeli?

Kişisel tablo ve özel tasarım tablolar için baskı süreçlerindeki en önemli etken görsel kalitesidir. Bu noktada göndereceğiniz fotoğrafların yüksek çözünürlükte olmasına, net olmasına ve üzerlerinde görüntü kalitesini etkileyen herhangi bir iz, leke olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle sosyal medyadan alınmış fotoğraflarda görsel kalite düşeceğinden fotoğrafların doğrudan ham versiyonlarını yollamak daha sağlıklı sonuçlar almamıza yardımcı olacaktır.


Siz fotoğrafı yolladıktan sonra örnek bir tasarımı size ileterek sizin değerlendirmenize sunarız. Sonrasında örnek tasarımı onayladığınız takdirde, özel ekipmanlar ve boya malzemeleri ile baskı sürecini başlatırız. Bu tablolar kişiye özel olarak üretildiğinden diğer tablo modellerindeki gibi kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Fotoğraflarınızı bize [email protected] adresi üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Fotoğraftan Tablo Yaptırmak İsteyenler İçin Öne Çıkan Tablo Çeşitleri

Kişiye özel olarak tasarlanan kanvas tablolar kapsamına, herhangi bir görsel kısıtlama olmadığından tasarım tamamen kullanıcının yaratıcılığına kalmıştır. Görsel kalite öncelikli olmakla birlikte tercih edilecek tüm fotoğrafları tabloya çevirmek mümkündür. Bu bağlamda kullanıcıların en çok tercih ettiği tablo çeşitleri arasında şu ürünler öne çıkar:

Sevgililer Gününe Özel Kolaj Tablolar

Özellikler çiftler için en anlamlı zaman dilimlerinden biri olan Sevgililer Günü; çiftlere birbirlerini hatırlatacak hediyeler ile daha da anlamlı hale gelir. Bu noktada sevgililer günü kolaj tabloları hem dekoratif işlevleriyle hem de duygusal yönleri ile kullanıcıların en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır.

Doğum Panosu Tabloları

Doğum panosu kolaj tabloları, dünyaya yeni gözlerini açan bebeklerinizin birbirinden şirin fotoğraflarını resmedeceğiniz tablo modelleri olarak öne çıkarlar. Miniklerinizin bebeklik dönemlerini her daim bir tebessümle hatırlamanızı sağlayacak bu ürünler ile bebeklerinizin en tatlı fotoğraflarını tablolaştırabilirsiniz. Bu gibi tablo çeşitleri yaş günleri için de tercih edilebilir.

Mutfak Kuralları Panoları

Mutfak kuralları panoları da özel tasarım mutfak tabloları arasında yer almakla birlikte, mutfak ortamlarındaki çalışma kurallarını sempatik görseller ile bütünlemenize yardımcı olur. Rengarenk bileşenlerle süsleyeceğiniz mutfak kuralları panoları özellikle mutfakta vakit geçirmeyi seven sevdikleriniz için ideal hediye seçenekleri arasında yer alır.