₺180,00 KDV Dahil
₺180,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 8 >

Yeni İç Dizayn Trendi Kanvas Tablolar ile Şık Dekorasyon Konseptleri

Ev dekorasyonu genel olarak bir tasarım konsepti üzerinde şekillenen ve duvar tabloları gibi dekoratif bileşenlerle desteklenen bir süreçtir. Bu noktada evini güzelleştirmek isteyenler için dekoratif ürünler genelinde akla ilk gelen seçeneklerden birinin de kanvas tablo modelleri olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Aralarında farklı tablo çeşitlerinin ve tablo modellerinin de yer aldığı genel bir kategori olan kanvas tablo seçenekleri arasından her ortam için ferah, şık, albenisi olan ev dekorasyon ürünleri kolaylıkla bulunabilir. Tüm bunların haricinde ortama özgü model opsiyonlarının da yer aldığı salon için duvar tabloları kapsamında kullanıcıların ilgisini en çok çeken modeller; araba tabloları, klasik tablolar ve yağlı boya tabloları olarak öne çıkar.

En Sık Tercih Edilen Duvar Dekorları: Kanvas Tablolar

Duvar dekoru ve duvar tabloları genelinde kanvas tablo seçenekleri; farklı kullanım opsiyonları sunan ve zengin görsellikleri ile dikkat çeken ürünlerdir. Başta iş yeri ve ev olmak üzere her ortamda dekoratif amaçlarla kullanılabilen duvar tabloları ile ortamlara farklı dekoratif çizgiler uyarlanabilir. Özellikle önceliği göz alıcı bir ambiyans olan kullanıcılar kanvas tablolar arasından kendi yaşam tarzlarına uygun görsel alternatifleri değerlendirebilirler.

 

Bu noktada oldukça geniş bir skalada ürün çeşitliliğine sahip olan ürün kategorisinde; manzara tabloları, soyut tablolar ve çiçek tablosu seçenekleri gibi opsiyonlar dikkat çeker. Renklerin yoğunluğu ve görsellerde kullanılan imgelerin cazibesiyle öne çıkan kanvas tablolar ile albenisi olan bir ortam deneyimi kolaylıkla tasarlanabilir.

Kanvas Tablolar Genelinde Öne Çıkan Model Seçenekleri

Kanvas tablo modelleri genelinde öne çıkan dekorasyon ürünlerinden bahsetmeden önce; tablolar kapsamında herhangi bir model ve görsel kısıtlaması olmadığını belirtmekte fayda var. Özgün Dekor olarak kullanıcılarımıza özel sağladığımız kişiye özel tablo tasarımları ile kullanıcılar istedikleri görselleri, desenleri ve motifleri bastırarak kişiselleştirilmiş tablo sahibi olabiliyorlar. Bunun yanı sıra mevcut tablo modelleri arasından da aşağıdaki ürün seçenekleri de değerlendirilebilir:

Yemek Tabloları

Yemek tabloları, genel olarak ev, mutfak, restoran ya da iş yeri gibi alanlarda kullanılan dekorasyon aksesuarları olarak tercih edilirler. Birbirinden lezzetli gastronomik görselleri içeren ve mutfak tabloları olarak da kullanılabilen bu ürünler; iştahına düşkün kullanıcılar için en ideal seçenekler arasında yer alır.

Manzara Tabloları

Genel olarak doğa tabloları, deniz tabloları gibi manzara imajı içeren bu ürünler; ferah, iç açıcı ve doğal güzelliklere gönderme yapan ürün seçenekleridir. Bu noktada doğanın güzelliklerine; yeşilin ve mavinin en yoğun tonlarına ilgi duyan kullanıcılar tarafından tercih edilebilir.

Parçalı Tablolar

Genellikle duvar tabloları, barındırdıkları görselliklerin haricinde ürünün yapısal ve dekoratif özelliklerine göre de sınıflandırılırlar. Bu noktada özellikle duvar dekoru kategorisinde en yeni trendler arasında gösterilen parçalı tablolar; hem estetik yapıları hem de perspektif kurallarını zorlayan imaj alternatifleriyle dikkat çekerler. Bunun yanı sıra tablo fiyatları; ürünlerin boyutları, kullanılan boya malzemeleri ve parça sayısı gibi etkenlere göre farklı aralıklarda yer alabilirler.

Dikey Tablo Modelleri

Tablo çeşitleri genelinde dikey tablolar pek tercih edilen ürünler olmasa da sıra dışı ve özgün bir görsellik açısından başarılı alternatiflerdir. Her ortama uymayan, daha çok sanatsal ve entelektüel bir konsept için müzeler, kütüphaneler, kampüsler ve inovatif kültür yansıtmak isteyen işletmeler tarafından tercih edilebilirler.