İADE KOŞULLARI

 

www.ozgundekor.com tüketici haklarına saygılıdır ve yasal çerçeve dâhilinde tüketicilerine gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ürün iadeleri aşağıdaki koşullara uygun olduğu takdirde kabul edilmektedir.

 
 
 
 

Teslim aldığınız ürünleri, kargo elinize ulaştığı tarihinden itibaren 14 gün içinde tekrar satılabilirliği bozulmadan, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu içinde iade edebilirsiniz.

İrsaliyeli Faturanın tüm nüshaları veya kurumsal alışverişlerde iade faturası olmayan ürün iadeleri kabul edilemez.

Ürün iadelerinin, ürün geri gönderilmeden önce [email protected] adresine yazılan e-posta ile tarafımıza önceden bildirilmesi gerekmektedir.

Teslimat sırasında hasar gören ürünlerin iadeleri teslim alınmadan önce kargo görevlisine tutanak tutturulduğu takdirde kabul edilecektir. Paketi teslim alırken attığınız imza, paketi hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir ve kargo şirketi o andan itibaren sorumlu tutulamamaktadır.

 

Ürünün yukarıdaki şartlara uygun bir şekilde tarafımıza ulaşması halinde kargo ücreti hariç tutularak, ürün bedeli tarafınıza ödenecektir. Kredi kartı siparişleri ve havale ile siparişlerde ücret iadeleri 1-6 iş günü içinde hesabınıza geçecektir.