Özgün Dekor olarak "Yaşadığınız Mekanı Nasıl Güzel Kılarız?" sorusu ile ilerliyoruz.

Kaliteli kanvas tablolar ile hayallerinize ortak olmayı hedefliyoruz.

 

 

Yüksek Çözünürlükte ve Kaliteli Fotoğraflar İle İşe Başlarız

Fotoğraf Tasarım Görseli
Tasarımcı ekibimiz mükemmel baskı için her biri sanat eseri olan fotoğrafları dikkatlice inceler. Kanvas üzerindeki çözünürlük yalnızca görüntünün kalitesi kadar iyidir. Bunu size bir örnek ile açıklayalım. HD TV'nizde bir VHS izlediğinizi düşünün HD TV'niz en iyi görüntüyü sunmak için hazırlanmıştır ancak VHS' de üretilen görüntünün kalitesi hiçbir zaman HD kalitesinde işlem sunmayacaktır.

 

Sadece Premium Malzemeler Kullanırız

Kullanılan Malzemeler Görseli

Kanvas tablonuz, 10 yıl sonrasında da ilk günkü gibi iyi görünecektir.

Tuval yani kanvas kumaş; Hem polyester, hem de pamuğun sağladığı avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak için poli-pamuklu kanvas kullanmaktayız. Sonuç olarak, tuvalimizin renginin bir pamuk tuvali olarak emilmesini ve tutunmasını ancak polyester kanvasının verdiği keskin, canlı yüzeyi de sağlar. Bu da kanvasın üzerindeki baskının zamana dayanmasını ve ilk günkü gibi görünmesini sağlar.

Mürekkep; Baskı işlemi sırasında kullandığımız mürekkeplerimiz de tuval kadar önemlidir. Pigment, kokusuz ve sağlığa zararlı olmayan ve solmaya karşı dayanıklı Ultra Chrome HDR mürekkepler kullanıyoruz.

 

Ahşap şase; Fırınlanmış zamanla yamulma yapmayan 3x4cm kalınlığa sahip çam ahşap çıtalar kullanmaktayız. Çünkü keresteden yapılan şaseler zamanla yamulma yapmaktadır.

 

Üretimin Her Aşamasının Sahibiyiz

Kanvas Tablo Yapımı Görseli
Tablolarımızın baskısı, gerdirmesi ve montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Kaliteli görseller, kaliteli baskı ve kaliteli tablolar ile hayallerinizdeki yaşam alanlarınıza özgün şıklık getirmek için gerekli özeni gösterdiğimizden emin olabilirsiniz. Tüm bunları yapıyoruz çünkü siz değerli müşterilerimizin ürünlerimizle olan ilişkileri hakkında tutkuluyuz.

  

Ambalaj Yaptığımız Sanat Kadar Değerli

Paketleme Görseli

Son aşama olan ambalajlama işlemi satın almış olduğunuz kanvas tablonuzun zararsız teslimi için özenle yapılmaktadır. Bu şekilde Özgün Dekor olarak zararsız teslimatın garantisini veririz.

 

Dekorunuzun Keyfini Çıkarın!

Dekorasyon Görseli Yaşam alanınızda, tablonuzun keyfini uzun yıllar boyunca çıkarın.