1

Gül Tabloları ile Estetiğe Yeni Bir Boyut Katın

Çiçek dendiğinde akla ilk gelenlerden olan güller; özellikle aşkla, romantizmle ve sevgiyle özdeşleştirilen çiçeklerdir. Bu noktada, gül resimleri içeren kanvas tablo modelleri de değer verilen kişiler için hediye seçerken akla ilk gelen seçenekler arasında yer alır. Gül tabloları kırmızının en şehvetli ve sıcak tonlarını barındırmalarının yanı sıra; dekoratif olarak her ortamda kullanılmaya uygun mizanpajları ile de dikkat çekerler.

Gül Tablosu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Lale tabloları gibi diğer çiçek tablosu modelleri ile kıyaslandığında gül resimleri içeren modellerin daha romantik seçenekler olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu noktada, gül tablosu seçerken öncelikli olarak kullanım amacını ve yerini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Eğer hediye tablo arayışı içindeyseniz; gül resimleri içeren modeller doğru bir tercih olacaktır.

 

Tüm bunların yanı sıra, tablo satın alırken renk canlılığı ve görsel kalite gibi etkenlere de dikkat etmeniz yararlı olacaktır. Özellikle Ultra Chrome HDR mürekkep gibi üst düzey baskı malzemelerinin kullanıldığı gül tabloları, hem renk canlılığı hem de görsel etkileyicilik açısından tercih edilebilecek tablo çeşitleri arasında değerlendirilebilir.

Çiçek & Gül Resimli Tablolar ile Dekorasyon Önerileri

Hediye olarak tercih edilmelerinin haricinde parçalı kanvas tablolar veya yatay tablolar, dekoratif bileşenler olarak da kullanılır. Bu bağlamda, romantik çağrışımları bulunan bu ürünler; kırmızı gibi sıcak renklerin ağır kullanıldığı ortamlarda şık bir dekoratif ambiyans yaratılmasına yardımcı olur. Aynı şekilde; gül tabloları lambader ve duvar lambaları gibi diğer dekoratif aksesuarlarla da estetik bir uyum yakalayabilecek alanlarda tercih edilebilir.

Baskı Malzemeleri ve Fiyatlar Hakkında

Özgün Dekor olarak baskı süreçlerinde fotoğrafçılık sanatının inceliklerinden yararlandığımızı daha önce de dile getirmiştik. Bu bağlamda gül gibi sembolik anlamlar içeren tablo çeşitleri kapsamında da aynı hassasiyet ve özenle çalıştığımızı belirtmekten mutluluk duyarız. Bunun yanı sıra başta gül resimli tablolar gibi kategorilerimizdeki tablo fiyatları konusunda da siz değerli kullanıcılarımıza en uygun seçenekleri sunuyoruz. Bu noktada tablo satın alan kullanıcılarımız için kapıda ödeme gibi opsiyonlar ile üst düzey bir online alışveriş deneyimi yaşatmaya gayret ediyoruz.