1

Gelincik Çiçeği Tabloları ile Renklerin Ahengini Deneyimleyin

Ünlü ressamlar, doğanın en nadide harikalarını tuvallerine konu ederken gelincik çiçeği tarlası gibi doğal güzellikleri de konu edinmişlerdir. Özellikle yağlı boya tabloları gibi sanat işçiliklerinde üzerinde en çok çalışılan konulardan biri olan gelincik çiçeği tabloları; renklerin en yoğun kullanıldığı tablo modelleri arasında yer almaktadır. Bu bağlamda farklı renk skalalarını adeta görsel bir şölene dönüştürecek şekilde bir araya getiren gelincik tabloları, özellikle renklere zaafı olan kullanıcılar için en ideal seçenekler arasında yer almaktadır.

Gelincik Tarlası Tablo Seçenekleri ile Estetik Bir Ortam Deneyimi

Sanatçı ruhlu kişiler, renklerin uyum içerisinde yoğun ve canlı bir ölçekte bir arada kullanılmasından estetik bir haz almaktadırlar. Gelincik tarlası tabloları da renklerin karşı konulamaz ahengini duvarlarına taşımak isteyenlere, estetik bir ortam deneyimi tasarlama olanağı verir. Duvar tablosu modelleri ve çiçek tabloları arasında gül ve laleden sonra en çok tercih edilen model olan gelincik çiçeği tabloları bu noktada, dekoratif önceliği ortamlarında renk uyumu olanlara hitap eder. Bu noktada daha şık bir ortam için tercih edilebilecek dekoratif tasarım önerileri şu başlıklar dahilinde sıralanabilir:

Parçalı Kanvas Tablolar ile Algıları Zorlayan Bir Görsellik

Parçalı tablolar, birbirleriyle uyumlu olan görsellerin perspektif dinamikleri gereği birbirini tamamlaması esasına dayanan tablo çeşitleri olarak öne çıkarlar. Bu bağlamda gelincik tarlası tablo seçenekleri, daha geniş bir mizanpaj çerçevesinde 5 parçalı veya 3 parçalı olacak şekilde kullanılabilirler. Bu noktada görsel açıdan birbirini tamamlayan parçalı tablolar oldukça heyecan verici bir deneyim vaat etmektedirler.

Yatay & Dikey Tablolar ile Ortamı Bütünleyen Bir Atmosfer

Yatay ya da dikey duvar tabloları parçalı seçeneklerin aksine, görselliği tek bir çerçeve dahilinde bütüncül olarak aktaran seçenekler olarak öne çıkarlar. Bu bağlamda gelincik tabloları, dikey veya yatay tablolar ile görselliği bütünleyen bir imaj sunarlar. Daha sade ve bütüncül bir iç dekorasyon için oldukça ideal seçenekler olan bu modeller kapsamında, görsel açıdan tüm estetik detaylar tek bir tabloya sığdırılır.

Gelincik Tabloları Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

 

Gelincik tabloları, renk yoğunluğu yüksek modeller olduklarından görsel kalite ve renk canlılığı gibi etkenler oldukça önemlidir. Tablolarda kullanılan ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı Ultra Chrome HDR mürekkepler; tablolarda üst düzey bir görsel deneyim için oldukça ideal seçenekler olarak öne çıkarlar. Bu bağlamda, Özgün Dekor olarak en nitelikli baskı malzemeleri kullandığımız ürünlerimizi, en uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle buluşturmaya öncelik veriyoruz. Genel olarak uygun aralıklarda yer alan tablo fiyatları ile müşterilerimize kaliteli ürünleri kapıda ödeme gibi seçenekler ile sunuyoruz.