1 2 3 ... 5 >

Dikey Kanvas Tablolar ile Yeni Nesil Dekorasyon Anlayışı

Yeni nesil iç dizayn trendleri arasında yer alan dikey tablolar; albenili görsellikleri ile öne çıkan tablo modelleri arasında yer alırlar. Her ortama uyarlanabilir görsel seçenekler sunan dikey duvar tablosu modelleri arasında araba, aşk ve doğa resimleri içeren opsiyonlar dikkat çekmektedir. Bu bağlamda hem iş yerleri hem de ev gibi ortamlar için kullanılabilecek olan seçenekleriyle dikey kanvas tablolar arasında doğa ve çiçek resimleri içeren alternatifler kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Dikey Kanvas Tablo Modelleri Kapsamında Öne Çıkan Ürünler

Özellikle sanatla ilgilenenler için dekorasyon dendiğinde yağlı boya tabloları akla ilk gelen seçeneklerdir. Daha sofistike bir ortam deneyimi yaratmak için ideal olan bu tablo çeşitleri haricinde kategori genelinde öne çıkan diğer modeller şu başlıklar dahilinde sıralanabilir:

Hayvan Resimleri & Doğal Yaşam Tabloları

Hayvan ve doğal yaşam görselleri içeren modeller dikey tablolar kategorisinde en çok tercih edilen ürün seçenekleri arasında yer alır. Özellikle daha salaş bir atmosfer yaratmak veya vahşi doğaya gönderme yapmak için hayvan ve doğal yaşam figürleri içeren tablo çeşitleri kullanılabilir.

Dini Tablolar & Cami Resimleri

Kategori genelinde en çok tercih edilen diğer modeller arasında dini tablolar ve camii resimleri gibi seçenekler öne çıkar. Özellikle manevi ve ruhani bir atmosfer yaratmak isteyenler bu gibi seçenekleri tercih edebilirler. Genellikle ibadet ortamlarında kullanılabilecek dikey tablo modelleri, spiritüel bir ortam deneyimi için ideal opsiyonlar olarak değerlendirilebilirler.

Spor & Eğlence Tabloları

Daha çok hareketli ve dinamik bir iç dizayn konsepti için tercih edilen basketbol, tenis ve futbol tabloları gibi seçenekler kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği diğer ürünler arasında yer alır. Tüm bunların yanı sıra spor ve eğlence tabloları arasında poker, kart oyunu ve benzeri imajları içeren ürünler de mevcuttur.

Nü Tablolar

Kategori genelinde bir diğer önemli model seçenekleri arasında da nü tablolar yer alır. Nü tablolar özellikle romantik ve şehvetli bir ortam deneyimi tasarlamak isteyenler için ideal ürünlerdir. Bunun yanı sıra kategoride yer alan aşk tabloları daha çok güzelliğe ve estetiğe odaklanan imajları ile dikkat çeken ürün seçenekleri olarak değerlendirilirler.

Dikey Tablo Fiyatları

Dikey tablo fiyatları genel olarak ürünlerde kullanılan boya malzemeleri, çıta ve şaselerin kalitesine göre farklı aralıklarda yer alabilirler. Daha uzun ömürlü kullanım vaat eden boya malzemelerinin kullanıldığı ürünler de piyasadaki niteliksiz ürünlere göre daha yüksek fiyat aralıklarında yer alabilmektedirler. Bu bağlamda Özgün Dekor olarak en kaliteli ürün seçeneklerini uygun fiyat opsiyonları ile harmanlayarak sunmaya özen gösteriyoruz.