1

Dekoratif Tablolar ile Yeni Nesil Ev Dekorasyonu

Tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği ev dekorasyon ürünleri arasında yer alan kanvas tablolar, lüks bir dekorasyon konsepti oluşturmak için oldukça ideal ürünlerdir. Aralarında farklı tasarımsal özelliklere sahip dekoratif tabloların yer aldığı tablo modelleri kategorisinde her ortama uygun seçenekler mevcuttur. Özellikle ev ve iş yeri gibi ortamlar için konsept belirlemenize yardımcı olacak dekoratif tablolar ile birbirinden yaratıcı iç dekorasyon konseptleri tasarlayabilirsiniz.

Sanatsal ve Gösterişli Desenleri ile Dekoratif Tablolar

Daha çok sanatsal figürleri ve biblo gibi aksesuarları konu edinen dekoratif tablolar arasında heykel ve melek resimleri içeren tablo çeşitleri yer alır. Bu noktada dekoratif kanvas tablolar kullanılacağı ortamlardaki diğer tasarımsal ve dekoratif bileşenlerle uyumlu bir görsellik ortaya koyarlar. Aynı şekilde sanatsal bir izlenim yaratmaya yönelik görsel dokularıyla dikkat çeken dekorasyon tabloları; iş yeri ve ev ortamlarında hoş ve ışıltılı bir ambiyans yaratmak için tercih edilebilir. Bunun yanı sıra algısal bir deneyim için perspektif kurallarını zorlayan parçalı tablo seçenekleri de kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gören dekoratif tablo modelleri arasında yer almaktadır.

Kanvas Tablolar ile Dekorasyon Önerileri

Modern tablo seçeneklerinin de öne çıktığı ve soyut tablo kategorisinde yer alan dekoratif tablolar ile çok yönlü iç dizayn fikirleri üretmek mümkündür. Özellikle entelektüel izlenimler uyandıran bir ortam deneyimi için ideal olan dekoratif tablo modelleri, ortamdaki ışıklandırma bileşenleri ile birlikte kullanılabilir. Tablolarda tercih edilecek bej ve beyaz tonları ile uyumlu olarak sarı lok ışık; dinlendirici ve sakin bir ambiyans için idealdir. Aynı şekilde önceliği meditasyon temalı spiritüel bir atmosfer yaratmak olan kullanıcılar da tablo çeşitleri ile mum ve tütsü gibi bileşenlerin sofistike uyumunu deneyimleyebilir.

Dekoratif Tablolar ve Fiyatları

Dekoratif tablolar ve fiyatları genel olarak kaliteye, kullanılan boya malzemeleri ya da ölçülere göre farklılık gösterebilir. Kullanılan Ultra Chrome HDR gibi boya malzemeleri, tablolarda kullanım ömrünü ve baskı kalitesini artırdığından, ürün fiyatlarını da etkilediğini söylemek yanlış olmayacaktır. Zamanın yıpratıcı etkisine karşı dayanıklı olan bu boya malzemeleri, baskıda soluklaşma, pikselleşme ve zamanla renk kaybı gibi sorunların da önüne geçer. Bunun yanı sıra tablo fiyatları, özellikle tablo ölçülerine göre de değişkenlik gösterebilmektedir.