Bira Kanvas Tablo (5Parça) (5PAK026-1)

Para Puan : 20
Fiyat : ₺147,50(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 3 Gün

5 Parçalı kanvas tablolar kategorisindeki bira 5 parçalı kanvas tablo ürününü kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen kanvas tablolar ile yaşadığınız mekanı güzelleştirin!

Kullanılan Kumaş


 

Kanvas tablolarda kullanılan kumaş hem polyester, hemde pamuğun avantajlarını sağlamak için 340g/m2 poli-pamuklu kanvastır. Sonuç olarak tuvalin renginin bir pamuk tuvali olarak emilmesini ve tutunmasını, aynı zamanda polyester kanvasın verdiği keskin, canlı yüzeyi de sağlar. Bu da kanvasın üzerindeki baskının zamana dayanmasını ve ilk günkü gibi görünmesini sağlar.

 

Kullanılan Çıtalar


 

Tüm kanvas tabloların ahşap şaseleri hazırlanırken fırınlanmış ve kurutulmuş çıtalar tercih edilmektedir. Çünkü bu özellikteki çıtalar duvarda zamanla yamulma yapmaz.

 

Kullanılan Mürekkepler


 

Kanvas tablolarda kullanılan mürekkep kanvas kumaş kadar önemlidir. Dünya Sağlık Örgütü (World Health Organization) tarafından onaylı kanserojen olmayan, solvent içermeyen, kokusuz ve solmaya karşı dayanıklı Ultra Chrome HDR mürekkepler kullanılır. Bu nedenle satın aldığınız tabloyu nemden ve sudan uzak tutmanızı öneririz.

 

Baskı Özellikleri


 

Bir fotoğrafın görüntü kalitesi ne kadar iyiyse kanvasa uygulandığında da o kadar güzel gözükecektir. Bunun için tasarımcı ekibimiz her bir sanat eseri fotoğrafın çözünürlüğü ve kalitesini dikkatlice incelemektedir.

 

Askı Aparatı


 

Tüm kanvas tabloların baskısı, gerdirmesi ve montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Sipariş vermiş olduğunuz kanvas tablo size askı aparatı ile birlikte gönderilmektedir. Bu sayede duvarınıza kolaylıkla asabilirsiniz. Eğer ki tablonuzu duvarınıza çivi asarak kullanmak istemiyorsanız çift taraflı bant yardımı ile asabilirsiniz.

 

Ambalajlama


 

Son aşama olarak ambalajlama işlemi ürününüzün zararsız teslimi için özenle yapılmaktadır. Kanvas tablonun, yırtılma ve kırılma gibi durumlar ile karşılaşmamak için havalı ambalaj ile kaplanarak kargoya teslim edilmektedir.

 

Kargo


 

Kanvas tablolar size MNG kargo şirketi ile ulaştırılır. Satın aldığınız kanvas tablo kargoya teslim edildikten sonra size kargo takip numarası iletilmektedir.