1

Milli Değerlerinizi Türkiye ve Atatürk Tabloları ile Duvarlarınıza Taşıyın

Milletimizin en kutsal ve milli değerlerinden biri olan Atatürk, sadece bir kişi olmanın ötesinde fikir, düşünce akımı ve milli bir değerdir de. Tüm Türkiye'de 7'den 70'e herkes Atatürk'ü sadece bir kurucu bir önder olarak değil aynı zamanda başöğretmen, başkomutan ve bir ilkeler bütünü olarak benimsemiştir. Durum böyle olunca da Atatürk'ün sembolik değeri kendine ev dekorasyon ürünleri ve benzeri alanlarda da tema olarak yer bulmuştur.

Genel olarak kanvas tablolar arasında en çok tercih edilen model seçeneklerinden biri olan Atatürk tabloları ve Türkiye tabloları; özellikle milli değerlerine önem veren kullanıcıların tercih ettikleri opsiyonlar arasında yer alır. Aralarında parçalı tablo modelleri gibi model opsiyonlarının da yer aldığı ürün seçenekleri arasında, ofis ve iş yeri gibi her ortama uygun tablo modelleri kolaylıkla bulunabilir.

Atatürk Tabloları ile Gurur Veren Bir Dekorasyon Konsepti

Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Atatürk'ü tema edinen tablo modelleri; duvarlarında temsil etmek isteyen kullanıcılara hitap eden ürün seçenekleri olarak öne çıkarlar. Evlerde duvar tabloları ve salon tabloları olarak kullanılan bu dekoratif bileşenler; ortamlarda gurur veren bir ambiyans vaat ederler. Tüm bunların yanı sıra Mustafa Kemal Atatürk tabloları; iş yerlerinde ofis tabloları olarak kullanılan ürün seçenekleri olarak da öne çıkarlar. Çok amaçlı kullanım opsiyonları sunan bu tablo modelleri; kamu alanlarında, okullarda, devlet dairelerinde ve benzeri resmi kurumlarda da sık sık tercih edilir.

Türkiye Tabloları ile Milli Değerlerimizi Vurgulayan Bir Dekorasyon Konsepti

Türkiye tabloları ülkemizin haritasını, bayrağını ve benzeri milli bileşenlerini içeren kanvas tablo modelleri olarak öne çıkarlar. Aralarında farklı tasarımsal seçeneklerin de yer aldığı Türkiye tabloları genelinde kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler Türk bayrağı tablolarıdır. Bunun yanı sıra milli egemenliğimizin sınırlarını yansıtan Türkiye haritası tabloları da kullanıcılarımızın yoğun ilgi gösterdiği ürünler arasında yer alır. Tüm bunların haricinde manzara tabloları kategorisinde değerlendirilen Türk bayrağı manzarası tabloları da kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği tablo çeşitleri olarak öne çıkarlar.

Türkiye ve Atatürk Tabloları Kapsamında Öne Çıkan Tablo Modelleri

Yukarıda da bahsedildiği üzere aralarında farklı model opsiyonlarının mevcut olduğu Türkiye tabloları ve Atatürk tabloları farklı kullanıcı segmentleri tarafından tercih edilebilir. Genel olarak dekoratif amaçlarla değerlendirilen bu tablo modelleri hem estetik bir ortam deneyimi yaşatırlar hem de milli değerlere gönderme yapan görsellikleri ile gurur verici bir ortam deneyimi vaat ederler. Bu noktada Türk bayrağı ve Atatürk tabloları genelinde öne öne çıkan tablo çeşitlerini şu başlıklar dahilinde sıralamak mümkündür:

Yatay Tablolar ile Bütünsel ve Estetik Bir Görsellik

Türk bayrağı manzarası tabloları gibi ürün seçeneklerinde değerlendirilebilecek olan yatay tablolar görsel açıdan oldukça şık bir tercihtir. Bütünsel, görselliğin tek bir bağlam üzerinden aktarıldığı yatay tablolar görsel açıdan etkileyici bir deneyim vaat eder.

Parçalı Tablolar ile Estetik ve Algısal Bir Görsellik Deneyimi

Parçalı tablolar genel olarak birbirlerini tamamlayan görsellerin ardı ardına perspektif kurallar kapsamında kullanıldığı tablo çeşitleri olarak öne çıkar. Bu noktada dekoratif tablo seçenekleri kapsamında oldukça yaygın bir kullanım olan parçalı tablolar; özellikle birbirini bütünleyici tablo seçenekleri söz konusu olduğunda tercih edilebilir.