Özgün Dekor'un Kreatif Yaklaşımı ile Dekoratif & Şık Kanvas Tablolar

Günümüzde revaşta olan birçok modern dekorasyon trendinin temelinde minimal, tamamlayıcı ve kanvas tablo gibi görsel bileşenlerin kullanımı teşvik edilir. Bu noktada minimal ev dekorasyon ürünleri, duvar dekorları ve özellikle de kanvas tablolar, belirli bir iç dizayn konseptinin nihayetine erdirilmesi açısından oldukça önemli bileşenler olarak tercih edilirler. Her ortama yönelik alternatif kanvas tablo seçenekleri; farklı dekorasyon çizgilerini benimsemenize, ortamlarınıza farklı nüanslar ve dokunuşlar getirmenize, ortam ambiyansı geliştirmenize olanak verir. Özgün Dekor olarak envanterimizdeki onlarca kanvas tablo modeli ile bu misyonu benimsiyor, minimal ve tasarımsal tablo seçenekleri ile yaşam kalitenizi yükseltecek kanvas tablolara sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

SON EKLENEN ÜRÜNLER

Kanvas Tablo Çeşitleri ile İç Dizaynı Mükemmelleştiren Dokunuşlar

Tasarımsal olarak düşünüldüğünde her ortama yönelik farklı opsiyonların yer aldığı kanvas tablo çeşitleri arasında; algısal, bütünleyici ve sanatsal çizgileriyle öne çıkan ürünler dikkat çeker. Parçalı tablo modelleri daha çok perspektif kurallarını zorlayan ve devamlılığı algı kurallarını zorlayarak sağlayan kanvas tablolar olarak öne çıkarlar. Kare tablolar daha çok görselliğin sanatsal ve anlamlandırılabilir bağlamda aktarılmasına yardımcı olan seçeneklerdir. En çok tercih edilen tablo çeşitlerinden biri olan yatay tablolar ise dekoratif kullanım seçenekleriyle dikkat çekerler. Sıradışı ve cezbedici bir görsellik deneyimi sunan dikey tablolar, özellikle birden fazla kanvas tablo seçeneğinin kombine edildiği ortamlarda eşsiz bir iç dizayn konsepti vaat eder.

kare-kanvas-tablolar
yatay-kanvas-tablolar
dikey-kanvas-tablolar
3-parcali-kanvas-tablolar
5-parcali-kanvas-tablolar

Şık Duvar Tabloları ile Bütünleyici İç Mekan Ambiyansı

Ev dekorasyonu kapsamında en çok tercih edilen ürünlerden olan duvar tabloları, iç mekan tasarımının bütünlenmesi açısından oldukça önemli seçeneklerdir. Aralarında farklı dekoratif konseptlere gönderme yapan tablo modellerinin de yer aldığı duvar tabloları kategorisinde evin her kısmına yönelik seçenek kolaylıkla bulunabilir. Öncelikle mutfak tabloları daha çok, şık ve albenisi olan bir mutfak dizaynı için tamamlayıcı görev üstlenmekle birlikte mutfakta vakit geçirmeyi seven kullanıcıların da en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Yatak odası tabloları, çocuk ve bebek odası tabloları da geniş ürün yelpazesi ile her dekorasyon konseptine yönelik dekorasyon ürünlerinin kolaylıkla bulunabildiği kategoriler olarak öne çıkarlar.

KİŞİYE ÖZEL KANVAS TABLOLAR

Eve, İş Yerine Kısaca Her Ortama Uygun Kanvas Tablo Modelleri Özgün Dekor'da

Kategori genişliği, ürün çeşitliliği ve ürünlerin model kırılımları gibi seçenekler düşünüldüğünde Özgün Dekor; siz değerli kullanıcılarına aradıkları tüm tablo modellerini kolaylıkla bulabilme olanağı verir. Farklı tasarım trendlerinden tablo modellerinin yer aldığı Özgün Dekor kanvas tablo seçenekleri arasında çok amaçlı, işlevsel kullanım seçenekleri sunan ürünler de mevcuttur. Her yaşam tarzına ve kullanıcı beklentisine yönelik ürün alternatiflerinin yer aldığı tablo modelleri arasında doğa severler için doğa ve ağaç tabloları, muhafazakarlar için cami tabloları, romantikler için birbirinden tutkulu aşk tabloları kolaylıkla bulunabilir.

araba-tablolari
ask-nu-tablolari
ataturk-turkiye-tablolari
bebek-cocuk-tablolari
cicekli-tablolar
dini-tablolar
doga-ve-manzara-tablolari
hayvanlar-dogal-yasam-tablolari
klasik-vintage-tablolar
modern-soyut-tablolar
muzik-dans-tablolari
sehir-ulke-tablolari
spor-eglence-tablolari
ulasim-araclar-tablolari
yiyecek-icecek-tablolari
el-isciligi
herkes-icin-sanat
memnun-musteri
satin-alma-kolayligi