1 2 3 ... 6 >

5 Parçalı Kanvas Tablolar ile Bütünleyici Estetik

Estetik ve dekoratif açıdan oldukça yaygın kullanım alanına sahip olan parçalı duvar tabloları, yeni iç dizayn trendleri arasında önemli bir yere sahiptir. Ev ve iş yerleri gibi alanlarda oldukça yaygın kullanılan parçalı tablolar, başta estetik özellikleriyle dikkat çekerler. Bu bağlamda ufak algı oyunları ile birbirlerinin devamı niteliğinde olan görseller ile devamlılık sağlayan parçalı tablo modelleri arasında her ihtiyaca ve zevke yönelik ürünler kolaylıkla bulunabilir. Genellikle 5 parçalı ya da 3 parçalı kanvas tablolar, yeni nesil dekorasyon trendleri arasında yer alan ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler olarak öne çıkarlar.

Birbirinden Estetik Tablolar ile Oturma Odalarınız Ruh Katın

5 Parçalı kanvas tabloların en yaygın kullanım alanlarından biri evlerin oturma odalarıdır. Genel olarak bu ürünler, oturma odalarındaki mobilya veya biblo gibi aksesuarla görsel uyum yaratması için tercih edilir. Oturma odasının atmosferine göre farklı görsel seçenekler mevcuttur. Daha lüks ve gösterişli bir ortam deneyimi tasarlamak isteyenler için araba tabloları gibi opsiyonlar dikkat çekerken daha ruhani bir atmosferi tercih edenler cami tabloları seçeneklerini değerlendirebilirler. Tüm bunların haricinde sakin ve huzurlu bir ev atmosferi için yeşil rengin yoğun kullanıldığı dolayısıyla doğayı çağrıştıran tablolar da tercih edilebilir.

Ofis Ortamları İçin Yaratıcılığı ve Verimliliği Teşvik Edecek Opsiyonlar

Söz konusu iş yerleri ve ofis ortamları olunca verimlilik en önemli konu haline geliyor. Verimliliği arttırmaya yönelik yapılan araştırmalar da ortamda kullanılan bileşenlerin odaklanmayı ve üretkenliği arttırdığını gösteriyor. Bu noktada iş yerleri için dekorasyon fikirleri gibi başlıklarda arama yapan kullanıcılar için beş parçalı kanvas tablolar gibi seçenekler öne çıkıyor. Fakat yöneticilerin, ofis ortamlarına alınacak olan materyallerde tercih edecekleri görseller konusunda da hassas olması gerekiyor. Bu bağlamda dikkat dağıtıcı, karmaşık mesajlar veren, odağında birden fazla nesne bulunan tablolardan ziyade soyut tablolar verimliliğin arttırılması açısından daha çok tercih ediliyor.

Yüksek Nitelikli Görseller ve Üst Düzey Görüntü Çözünürlüğü

Söz konusu duvar tablosu gibi görsel dekoratif unsurlar olduğunda görüntülerin kalitesi ve çözünürlüğü her şeyden önce gelir. Bu bağlamda 5 parçalı duvar tablosu modelleri gibi dekoratif malzeme arayan kullanıcılar, kullanılan görsel materyallerin kalitesine ekstra önem vermelidirler. Tercih edilecek olan tablo seçeneklerinde kullanılan boya malzemeleri, kumaş türü hatta baskı kalitesi bile ürünün niteliğini etkiler. Özgün dekor olarak ürün kategorimizde yer alan her bir tablo modelinin baskı süreçlerinde fotoğrafçılık sanatının inceliklerinden yararlanarak yüksek çözünürlüklü görseller kullanıyor ve üst düzey kalite garantisi veriyoruz.

5 Parçalı Kanvas Tablo Fiyatları

5 Parçalı kanvas tablo fiyatları, genel olarak çıtaların ve kullanılan boya malzemelerin niteliğine göre değişkenlik göstermektedir. Özgün dekor olarak tablolarda kullanılan görsellerin daha uzun ömürlü dayanmasına olanak veren ve dünya sağlık örgütünce onaylanmış Ultra Chrome HDR Mürekkep gibi malzemeleri kullanıyoruz. Bu bağlamda satışını yaptığımız ürünler nitelik açısından piyasadaki diğer ürünlere göre daha yüksek bir kalite grubunda yer alıyor. Bununla birlikte fiyat ve performans dengesini de optimum düzeyde tutarak kullanıcılarımıza en kaliteli kanvas tablo seçeneklerini en uygun fiyat aralıklarında sunmaya özen gösteriyoruz.