₺360,00 KDV Dahil
₺450,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 7 >

3 Parçalı Kanvas Tablolar ile Göz Alıcı İç Dekorasyon

Ev ortamlarında ya da ofislerde iç dekorasyon, şüphesiz en önemli unsurlardan biri. Bu bağlamda iç dekorasyonu zenginleştirecek kanvas tablo gibi bileşenler de hem tasarımsal hem de dekoratif açıdan büyük önem arz ediyor. Daha şık bir ortam deneyimi tasarlamak isteyenler için en ideal dekoratif unsurlardan olan kanvas tablo modelleri arasında ise farklı seçenekler mevcut. Özellikle son dönemlerde tüketiciler tarafından yoğun ilgi görmeye başlayan 3 parçalı kanvas tablo modelleri, hem şık hem de ferah bir atmosfer oluşturulmasına olanak veriyor.

Parçalı Kanvas Tablolar Bütünsel Bir Estetik Algısını Yansıtıyor

Parçalı kanvas tablolar, görsel açıdan birbiri ile uyumlu ve çeşitli perspektif algısına hitap eden estetikleri ile bütüncül bir görsellik ortaya koymaktadırlar. Birbirlerini bütünleyen uyumlu görseller ile oldukça şık bir dekorasyon deneyimi vaat eden kanvas tablo çeşitleri, hem evlerde hem de ofis ortamlarında yaygınlıkla kullanılırlar. Ortamda kullanılan diğer dekoratif unsurlar olan mobilya, biblo ya da aksesuarlara kolaylıkla uyum sağlayan 3 parçalı kanvas tablolar arasında resim ve fotoğraf opsiyonları mevcuttur.

Farklı Görsel ve Tasarım Seçenekleri

İnternet üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların en sık yaptığı aramalardan olan "kanvas tablo yaptırma", en yaygın aratılan hizmetlerden biri olarak öne çıkar. Bu hizmet kapsamında kişiye özel kanvas tablolar tasarlanabilmektedir. Yine 3'lü parçalı kanvas tablo modelleri arasında, kişiye özel tasarımlı opsiyonlar da kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri ürünler arasında yer alır. Bu sayede kullanıcılar kişisel fotoğraflarını ya da istedikleri görselleri ileterek istedikleri materyaller ile tasarım yaptırabilmektedirler.

Şık, Göz Alıcı ve Uyumlu Kanvas Tablolar

Özgün Dekor olarak tasarladığımız tablolarda yüksek çözünürlüklü, üst düzey sanatsallık vadeden şık görseller kullanıyoruz. Göz alıcı tasarımları ve görsellikleri ile öne çıkan kanvas tablo modellerimiz arasında; doğa, insan, araba görselli baskılar, müşterilerimizin en çok ilgi gösterdiği modeller arasında yer alıyor. Tüm bunların haricinde ebru ve hat sanatı gibi motifleri ve spritüel desenleri içeren modellerimiz de dikkat çekiyor.

Niteliğe Odaklanan Kumaş ve Ahşap Şase Kullanımı

Standart olarak kullanılan 3x2 ahşap şase aksine kendi malzemelerimizde kullandığımız 3x4 ölçeğindeki ahşap şaseler ile canvas tablo modellerimiz, daha yüksek bir görüntü deneyimi vaat ediyor. Bunun yanı sıra tablolarda kullanılan polyester ve pamuklu kumaşlarda ürün kalitesini arttıran etkenler arasında yer alıyor. Ürünlerimizde kullanılan poli-pamuklu kumaşlar ve baskı malzemeleri tuvalin renk emilimini kuvvetlendirerek tabloların zamana faktörüne karşı daha dayanıklı olmasına olanak veriyor. Aynı şekilde Dünya Sağlık Örgütü tarafından tescillenmiş boya malzemeleri kullanılan tablolarımız, herhangi bir şekilde alerjen ve kanserojen madde de içermiyor.

Fotoğraf & Resim Sanatından İlham Alan Baskı Seçenekleri

Kanvas tablo seçenekleri söz konusu kullanıma geldiğinde baskı kalitesi ve görsellik açısından değerlendirilir. Görselde piksellenme veya bulanıklık gibi durumlar söz konusuysa, tablonun herhangi bir dekoratif işlevi kalmaz. Bu bağlamda kullanılan baskı materyalleri de tablonun niteliği için hayati önem arz eder. Özgün Dekor olarak kendi tasarım ekibimizle her bir tablonun baskısı için özel çalışıyor ve tablolarımızı çağdaş tasarım dinamiklerine uygun olarak dizayn etmeye özen gösteriyoruz. Böylelikle fotoğraf ve resim sanatlarından güç alarak tablolarımızı üst düzey bir görsellik deneyimi vaat edecek şekilde dizayn edebiliyoruz.